Monika Patykiewicz | MIESZKANIE NA PODDASZU, KRAKÓW
21417
single,single-portfolio_page,postid-21417,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

MIESZKANIE NA PODDASZU, KRAKÓW

 

Mieszkanie znajduje się na poddaszu kameralnego budynku w zielonej dzielnicy Krakowa. Właściciele – małżeństwo z małym dzieckiem – chcieli mieszkać w jasnym, nowoczesnym wnętrzu, w którym ważniejsza od zbędnych detali będzie wysoka jakość wykończenia i użytych materiałów.

Poddasze podzielono na dwie czytelne strefy: dzienną, dostępną dla gości oraz nocną, zarezerwowaną dla właścicieli. Część prywatną można zamknąć przesuwnymi drzwiami.

W całym mieszkaniu zastosowaną spójną, jasną tonację barw – egzotyczny parkiet curopixa połączono z płytkami w mlecznym odcieniu. Meble wykończono naturalnym fornirem anegre oraz lakierem w kremowym kolorze. Niemal wszystkie meble w mieszkaniu wykonano na zamówienie. W całym wnętrzu wykorzystano również konsekwentnie szkło – zastosowane na drzwiach, blatach kuchennych, jako okładzina ściany oraz stolik w salonie podkreśla spójny charakter całego mieszkania.

Konwencję przełamują jedynie blaty w łazience – olejowane, z egzotycznego drewna są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na wilgoć.

Date

29 wrzesień 2015