Monika Patykiewicz | O mnie
18859
page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
portret

MONIKA PATYKIEWICZ

 

Jestem dyplomowanym architektem z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu obiektów mieszkalnych, usługowych i biurowych.
Ukończyłam studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej ze specjalizacją Projektowanie Wnętrz.

 

Techniczne przygotowanie umożliwia mi samodzielne i szybkie przeprowadzenie studium wykonalności projektowanych przedsięwzięć i ułatwia rozmowy z wykonawcami branżowymi.

Duże doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji gwarantuje sprawne i bezkonfliktowe przeprowadzenie remontu lub wykończenia projektowanego wnętrza. Moje projekty to kompleksowe opracowania wykraczające poza typową aranżację wnętrz.

 

Pracę nad projektem zaczynam zawsze od rozmów z klientem oraz analizy funkcjonalnej i rozplanowania przestrzeni, tak, aby wykorzystać ją w najbardziej efektywny, a jednocześnie atrakcyjny sposób. Przedstawiam zakres niezbędnych prac budowlanych i adaptacyjnych dla wszystkich niezbędnych branż (ogólnobudowlanej, sanitarnej, elektrycznej).

W drugim etapie procesu projektowego skupiam się na materiałach wykończeniowych, wyposażeniu, kolorystyce i elementach dekoracyjnych. Przy doborze materiałów współpracuję ściśle z Inwestorem – przedstawiam własne propozycje do akceptacji lub dobieram materiały wspólnie z klientem.

 

Na etapie realizacji inwestycji wspieram klienta w rozmowach z wykonawcami robót, zapewniam również nadzór autorski nad przebiegiem prac.