Monika Patykiewicz | OFERTA
20273
page,page-id-20273,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

KONCEPCJE PROJEKTOWE

 

Pierwszy etap projektu to zdefiniowanie potrzeb i oczekiwań klienta oraz ustalenie „programu” projektu. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie analizy funkcjonalnej istniejącej przestrzeni –jak dostosować ją do wymagań uzgodnionego programu i jak zwiększyć efektywność dostępnej powierzchni, jednocześnie podnosząc atrakcyjność wnętrza.

 

Propozycje rozwiązań przestrzennych przedstawiam w uproszczonym projekcie koncepcyjnym. Opracowanie zawiera rzuty z rozplanowaniem pomieszczeń, przykładowym ustawieniem mebli, wskazaniem zakresu koniecznych prac budowlanych, jak wyburzenia i domurowania. Koncepcja zawiera również ” mood board” – propozycję kolorystyki oraz elementów wykończeniowych.

PROJEKTY WYKONAWCZE

 

Drugi etap procesu projektowania rozpoczyna się po zatwierdzeniu przez Inwestora projektu koncepcyjnego. Przeprowadzone zostaje studium wykonalności – wielobranżowa analiza technicznych możliwości realizacji projektowanych rozwiązań.

 

Równolegle powstaje projekt wykonawczy wnętrza. Opracowanie zawiera szczegółowe plany pomieszczeń, z naciskiem na elementy wymagające precyzji wykończenia.

 

Na tym etapie dobieram wszystkie materiały wykończeniowe, elementy wyposażenia, projektuję również meble, które trzeba wykonać na wymiar. Dobór materiałów wykończeniowych na każdym etapie projektu uzgadniam z Inwestorem.

NADZORY AUTORSKIE

 

W ramach projektu zapewniam nadzór autorski nad realizacją inwestycji.

 

Pomagam w zamówieniu i zakupie materiałów wykończeniowych. Uczestniczę w ustaleniu kolejności robót i wyborze wykonawcy.

 

Wspieram klientów w rozmowach z wykonawcami zarówno przed, jak i w trakcie prac realizacyjnych. Uczestniczę w uzgodnieniach i spotkaniach koordynacyjnych na budowie.

 

Ewentualne problemy realizacyjne rozwiązuję na bieżąco na budowie, w razie potrzeby opracowuję rysunki warsztatowe lub zamienne.

 • DOM JEDNORODZINNY, ZIELONKI
  DOM JEDNORODZINNY, ZIELONKI
 • DOM JEDNORODZINNY, KRAKÓW
  DOM JEDNORODZINNY, KRAKÓW
 • MIESZKANIE, TYNIECKA KRAKÓW
  MIESZKANIE, TYNIECKA KRAKÓW
 • APARTHOTEL II, KRAKÓW
  APARTHOTEL II, KRAKÓW
 • PRZEBUDOWA MIESZKANIA, KRAKÓW
  PRZEBUDOWA MIESZKANIA, KRAKÓW
 • DOM JEDNORODZINNY, LUSINA
  DOM JEDNORODZINNY, LUSINA
 • DOM JEDNORODZINNY, WĘGRÓW 2
  DOM JEDNORODZINNY, WĘGRÓW 2

KREATYWNE I ATRAKCYJNE PROPOZYCJE PROJEKTOWE.  POMOC W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW TECHNICZNYCH.  PROFESJONALNE USŁUGI PROJEKTOWE I NADZÓR NAD REALIZACJĄ INWESTYCJI.